Witamy!

Informujemy że w dniu 10 sierpnia 2007 r. w siedzibie Przedsiębiorstwie Państwowej Komunikacji Samochodowej w Lublinie zostały złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu "Ogłoszenie o koncesji na roboty budowlane", gdzie przedmiotem zamówienia jest wykonanie zabudowy centrum z obligatoryjną funkcją Głównego Dworca Autobusowego w Lublinie przy Al. Tysiąclecia wraz z inwestycjami zaproponowanymi przez koncesjonariusza.

Przypominamy, że automatyczna informacja telefoniczna o odjazdach autobusów z dworca PKS Lublin jest dostępna pod numerem 9316.

Kwiecień 2018 Styczeń 2018 Październik 2017 Grudzień 2015 Listopad 2015 Czerwiec 2015 Maj 2015 Marzec 2015 Lipiec 2014 Luty 2014 Styczeń 2014 Grudzień 2013 Listopad 2013

Transport w kraju

2015-12-05 | Piotr Kaleciński

frazy kluczowe: logistyka, przewozy, spedycja

Transport w kraju teoretycznie nie powinien nastręczać żadnych problemów jednak w wielu przypadkach okazuje się, że firmy nie mają po prostu jeszcze z kim współpracować. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest poszukanie nowych współpracowników.

Giełda transportowa
Najczęściej miejsca tego typu kojarzą ze sobą osoby, które chcą coś przewieźć z takimi, które poszukują dla siebie towarów do przewiezienia. Oczywiście najczęściej do pierwszej kategorii osób zalicza się firmy, które nie nawiązały jeszcze współpracy z określonymi firmami i dlatego transport krajowy jest dla nich znacznie utrudniony. Firmy tego typu chcą więc nawiązać współpracę z osobami prywatnymi lub też małymi przedsiębiorstwami transportowymi.

Musisz uważać
Należy jednak uważać na kontakty jakie nawiązuje się w zakresie różnego typu giełd transportowych, ponieważ często znajdujemy na nich informacje, że osoby zamieszczające ogłoszenia w sieci (najczęściej bowiem mają one charakter wirtualny) nie odpowiadają ani za treść ogłoszenia ani też za warunki jakie dyktuje dana osoba. Tym samym w przypadku nawiązywania jakiegokolwiek kontaktu tak naprawdę jesteśmy pozostawieni sami sobie a to niestety oznacza, że musimy radzić sobie na własną rękę. W przypadku giełdy transportowej i nawiązywania nowych relacji z innymi firmami zawsze jednak musimy uważać.

Autorem artykuły jest Sławomir Daliński, szef działu logistyki krajowej w firmie spedycyjnej Raben.

'

Fotografie:
logistyka
przewozy
spedycja

Warto zobaczyć: