Witamy!

Informujemy że w dniu 10 sierpnia 2007 r. w siedzibie Przedsiębiorstwie Państwowej Komunikacji Samochodowej w Lublinie zostały złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu "Ogłoszenie o koncesji na roboty budowlane", gdzie przedmiotem zamówienia jest wykonanie zabudowy centrum z obligatoryjną funkcją Głównego Dworca Autobusowego w Lublinie przy Al. Tysiąclecia wraz z inwestycjami zaproponowanymi przez koncesjonariusza.

Przypominamy, że automatyczna informacja telefoniczna o odjazdach autobusów z dworca PKS Lublin jest dostępna pod numerem 9316.

Kwiecień 2018 Styczeń 2018 Październik 2017 Grudzień 2015 Listopad 2015 Czerwiec 2015 Maj 2015 Marzec 2015 Lipiec 2014 Luty 2014 Styczeń 2014 Grudzień 2013 Listopad 2013

Szybko i wygodnie

2014-02-12 | Iwona Kalińska

frazy kluczowe: transport, przewozy, spedycja

Dobrze działająca wypożyczalnia aut obejmuje zasięgiem swojego działania najbardziej liczące się aglomeracje miejskie w Polsce. Największą ilość zleceń na wynajem aut realizowanych jest poprzez podstawienie auta na lotnisko. Podróżny przylatuje samolotem do Wrocławia na lotnisko Strachowice albo też na lotnisko Okęcie do Warszawy i potrzebuje natychmiast samochód, by mieć możliwość poruszania się po mieście lub też przejazdu z lotniska autem do mniejszej miejscowości.

Wraz z rozwojem drogowego transportu powstają w Polsce nowe wypożyczalnie aut. Wynajem samochodów w naszym kraju wydaje się być coraz bardziej popularny. Wypożyczalnia samochodów tanio wynajmuje auto w wielu sytuacjach takich jak: wynajem samochodów dostawczych w celach rekreacyjnych, długoterminowy wynajem samochodów na lotnisku ze względu na lepszą elastyczność i opłacalność wynajmu z dedykowanej wypożyczalni niż od leasingodawcy, awaria samochodu i potrzeba wypożyczenia auta jako samochodu zastępczego, krótkoterminowy wynajem aut w celach biznesowych.

Wypożyczalnia samochodów tanio jest w miejscach urlopowych zlokalizowanych koło lotniska niezwykle popularny. Turysta przybywa na wakacje samolotem i potrzebuje na miejscu wypożyczyć auto, żeby poruszać się na urlopie wakacyjnym wehikułem. Nie zawsze bowiem warto jechać na wakacje z domu autem własnym. Czasami lepiej wybrać szybkie samolotowe połączenie, a na miejscu zapewnić sobie z lokalnej wypożyczalni wynajem samochodów.

Industrialny rozwój naszego kraju widoczny jest zarówno w szybkim wzroście ilości połączeń lotniczych, w unowocześnianiu oraz budowaniu nowych odcinków dróg krajowych, autostrad oraz dróg ekspresowych, lecz co najbardziej widoczne w budowaniu nowych i modernizacji aktualnie działających połączeń kolejowych. Nie jest zaskoczeniem, iż najszybciej rozrasta się sieć drogowa jako odpowiedź na coraz gwałtowniej zwiększającą się ilość samochodów poruszających się na polskich szosach.

'

Fotografie:
transport
przewozy
spedycja

Warto zobaczyć: