Witamy!

Informujemy że w dniu 10 sierpnia 2007 r. w siedzibie Przedsiębiorstwie Państwowej Komunikacji Samochodowej w Lublinie zostały złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu "Ogłoszenie o koncesji na roboty budowlane", gdzie przedmiotem zamówienia jest wykonanie zabudowy centrum z obligatoryjną funkcją Głównego Dworca Autobusowego w Lublinie przy Al. Tysiąclecia wraz z inwestycjami zaproponowanymi przez koncesjonariusza.

Przypominamy, że automatyczna informacja telefoniczna o odjazdach autobusów z dworca PKS Lublin jest dostępna pod numerem 9316.

Kwiecień 2018 Styczeń 2018 Październik 2017 Grudzień 2015 Listopad 2015 Czerwiec 2015 Maj 2015 Marzec 2015 Lipiec 2014 Luty 2014 Styczeń 2014 Grudzień 2013 Listopad 2013

spedycja

Transport w kraju

2015-12-05 | Piotr Kaleciński

frazy kluczowe: logistyka, przewozy, spedycja

(...) Transport w kraju teoretycznie nie powinien nastręczać żadnych problemów jednak w wielu przypadkach okazuje się, że firmy nie mają po prostu jeszcze z kim współpracować. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest poszukanie nowych współpracowników. Giełda transportowaNajczęściej miejsca tego typu kojarzą ze sobą osoby, które chcą coś przewieźć z takimi, które poszukują dla siebie towarów do przewiezienia. Oczywiście najczęściej do pierwszej kategorii osób zalicza się (...)

Naprawiamy swój samochód

2015-11-11 | Władysław Kret

frazy kluczowe: logistyka, mechanik, naprawa, silnik, spedycja, transport, warsztat

(...) pochowamy swoje narzędzia pracy. A dzięki temu w naszym warsztacie zapanuje ład i porządek, dlatego chętniej zabierzemy się za różne prace. Będziemy mogli spokojnie wykonać np. czyszczenie filtra dpf i zaoszczędzimy (...)

Dobór mebli do magazynu

2015-06-03 | Piotr Kaleciński

frazy kluczowe: logistyka, spedycja, transport

(...) czynników zewnętrznych. Wyposażenie magazynu to przede wszystkim różnego rodzaju regały. Ich dobór uzależniony jest przede wszystkim od specyfiki przechowywanych materiałów, a także funkcjonalności, jaką chcemy w ten sposób uzyskać. Biorąc pod uwagę wymienione aspekty, wyróżnić możemy standardowe regały magazynowane, ale także półkowe, paletowe, pracownicze czy chociażby wysokiego składowania. Uzupełnieniem wyposażenia są również wszelkie pomniejsze półki, szafki oraz podesty. Podczas doboru tego typu (...)

Bardzo opłacalna działka w transporcie

2015-05-24 | Władysław Kret

frazy kluczowe: kontenery, przewozy, spedycja, transport

(...) codziennie mają wiele różnorakich zleceń. Niektóre towary opłaca się sprowadzić pocztą lotniczą, ale potem paczki musi dowieźć kurier do wyznaczonego magazynu. Innym razem w grę wchodzi tylko kontener, ale transport kontenerów nie jest prosty. Najpierw trzeba wybrać statek, którym kontener przypłynie, potem sprawdzić port, poczekać kilka tygodni aż statek pojawi się w porcie, a następnie wysłać TIR-a po odbiór zamówionego kontenera, który już drogą lądową dotrze do Polski. (...)

Przewóz towarów drogą morską

2014-07-22 | Władysław Kret

frazy kluczowe: logistyka, spedycja, transport, transport ponadgabarytowy

(...) dystrybucji.Przewóz drogą morską jest realizowany głównie w tych przypadkach, w których mamy do czynienia z transportem realizowanym pomiędzy różnymi kontynentami. Nie zawsze w tym przypadku transport lotniczy jest w pełni możliwy- bardzo często cała uwaga skupia się wyłącznie na drodze morskiej. Spedycja lotnicza oraz  spedycja morska są jednymi z istotniejszych, ale też najbardziej zaawansowanych metod przewozu na duże odległości. Z drugiej jednak strony nie ulega wątpliwości, ze umożliwiają one aspekty, (...)

Szybko i wygodnie

2014-02-12 | Iwona Kalińska

frazy kluczowe: przewozy, spedycja, transport

(...) samochodów tanio wynajmuje auto w wielu sytuacjach takich jak: wynajem samochodów dostawczych w celach rekreacyjnych, długoterminowy wynajem samochodów na lotnisku ze względu na lepszą elastyczność i opłacalność wynajmu z dedykowanej wypożyczalni niż od leasingodawcy, awaria samochodu i potrzeba wypożyczenia auta jako samochodu zastępczego, krótkoterminowy wynajem aut w celach biznesowych. Wypożyczalnia samochodów tanio jest w miejscach urlopowych zlokalizowanych koło lotniska niezwykle popularny. Turysta przybywa na wakacje samolotem i potrzebuje na miejscu wypożyczyć auto, żeby poruszać się na urlopie wakacyjnym wehikułem. Nie zawsze bowiem (...)

Przesyłki towarowe

2014-01-04 | Władysław Kret

frazy kluczowe: przewozy, spedycja, transport

(...) rzeczy będą zawiezione przez osoby zajmujące się tym zawodowo. Mamy gwarancję dowozu naszych rzeczy bezpiecznie, w terminie również pod wyznaczony adres. dodatkowo często firma transport świadczy usługi z sfery zapakowania i rozpakowania z wozu protekcja przesyłki. Jednym z wymogów na obecnym rynku pracy jest możliwość do przeprowadzki do innego kraju. Nawet zostając w jednym mieście, jednak o dużej liczbie mieszkańców przeprowadzamy się z różnych przyczyn np. lepsza okolica do prowadzonego przez nas trybu życia, koszty, aby mieć bliżej pracy, nudzi nam się dom lub otoczenie w (...)

Transport produktów szybkopsujących

2013-12-02 | Iwona Kalińska

frazy kluczowe: logistyka, przewozy, spedycja

(...) Transport produktów spożywczych, a w szczególności transport chłodniczy i transport żywności realizowany jest w dedykowanych samochodach chłodniach, w jakich funkcjonuje bieżący monitoring temperatury. Dzięki temu partnerzy mają absolutną pewność, że ich produkt jest przechowywany stale w warunkach środowiskowych a także we właściwej temperaturze. Fresh Logistics oferuje ponadto skuteczne metody zabezpieczeń przed gryzoniami oraz szkodnikami, ochronę całodobową a także nowoczesne procedury monitoringu obiektów, a także nowoczesny transport zewnętrzny. W skład kompleksowej obsługi (...)

Przeprowadzki i transport

2013-11-09 | Piotr Kaleciński

frazy kluczowe: logistyka, spedycja, transport

(...) szybko i bez zbędnych problemów.Czy zorganizowanie przeprowadzki jest dla Ciebie rzeczą niemożliwą lub strasznie trudną? Jeśli tak, skorzystaj z propozycji firmy AA Transport. Nie zawsze musi to być przeprowadzka kompleksowa, czasami chcesz przewieźć tylko jakiś mebel albo rzecz o dużych wymiarach. Zawsze zapewniamy fachowe i bezpieczne usługi transportowe pod podany adres. Każdą przeprowadzkę przeprowadzimy w systemie door to door. Wystarczy, jak przekażesz nam adres odbioru i miejsce dostawy a o nic więcej nie musisz się już martwić. Zapewniamy miłą oraz fachową obsługę, która na Państwa życzenie (...)