Witamy!

Informujemy że w dniu 10 sierpnia 2007 r. w siedzibie Przedsiębiorstwie Państwowej Komunikacji Samochodowej w Lublinie zostały złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu "Ogłoszenie o koncesji na roboty budowlane", gdzie przedmiotem zamówienia jest wykonanie zabudowy centrum z obligatoryjną funkcją Głównego Dworca Autobusowego w Lublinie przy Al. Tysiąclecia wraz z inwestycjami zaproponowanymi przez koncesjonariusza.

Przypominamy, że automatyczna informacja telefoniczna o odjazdach autobusów z dworca PKS Lublin jest dostępna pod numerem 9316.

Kwiecień 2018 Styczeń 2018 Październik 2017 Grudzień 2015 Listopad 2015 Czerwiec 2015 Maj 2015 Marzec 2015 Lipiec 2014 Luty 2014 Styczeń 2014 Grudzień 2013 Listopad 2013

Perfekcyjne zabezpieczanie przesyłek

2018-04-03 | Władysław Kret

frazy kluczowe: opakowania zabezpieczające, folie babelkowe, wypełniacze do paczek

W dobie sklepów internetowych, portalu Allegro i jemu podobnych, codziennie przesyłane są miliony paczek. Sposobów wysyłki również jest mnóstwo. 
Poczta Polska nie jest już na szczęściem jedyną firmą transportową - istnieje wiele innych firm, które dosłownie prześcigają się w proponowaniu wyjątkowych ofert swoim klientom, bądź też potencjalnym klientom. 
Wybór jest ogromny, ceny konkurencyjne, rodzajów paczek jest mnóstwo. Od tanich i malutkich, przez paczki paczkomatowe, aż po paczki kurierskie wielkich gabarytów. Każdy wybiera to, co mu najbardziej odpowiada. Ale co łączy te wszystkie rodzaje przesyłek, niezależnie od wagi, rozmiaru czy konkretnej firmy transportowej? Oczywiście sposób ich zapakowania. Czego byśmy nie wysyłali - zawsze chcemy, by było to dobrze zabezpieczone. W tym celu kupujemy opakowania zabezpieczające, takie jak koperty bąbelkowe. Ale to nie zawsze wystarcza. Niekiedy oprócz porządnego opakowania trzeba zastosować dodatkowe zabezpieczenia, takie jak folie babelkowe. 
Koperta czy pudełko może ulec uszkodzeniu i nie chronić już należycie naszej zawartości, a wtedy to, co znajduje się w środku, przejmie tą rolę. Można zastosować również wypełniacze do paczek, kiedy przesyłamy coś w większych pudełkach. 
Dzięki temu zawartość nie będzie przesuwać się po całej powierzchni kartonu, a zostanie usztywniona i jednocześnie odpowiednio zabezpieczona przed otarciem czy zgnieceniem przez inne paczki. Folie bąbelkowe w większej ilości również sprawdzą się tutaj bardzo dobrze.
Ochrona paczek na stronie www.

'

Fotografie:
opakowania zabezpieczające
folie babelkowe
wypełniacze do paczek

Warto zobaczyć: