Witamy!

Informujemy że w dniu 10 sierpnia 2007 r. w siedzibie Przedsiębiorstwie Państwowej Komunikacji Samochodowej w Lublinie zostały złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu "Ogłoszenie o koncesji na roboty budowlane", gdzie przedmiotem zamówienia jest wykonanie zabudowy centrum z obligatoryjną funkcją Głównego Dworca Autobusowego w Lublinie przy Al. Tysiąclecia wraz z inwestycjami zaproponowanymi przez koncesjonariusza.

Przypominamy, że automatyczna informacja telefoniczna o odjazdach autobusów z dworca PKS Lublin jest dostępna pod numerem 9316.

Kwiecień 2018 Styczeń 2018 Październik 2017 Grudzień 2015 Listopad 2015 Czerwiec 2015 Maj 2015 Marzec 2015 Lipiec 2014 Luty 2014 Styczeń 2014 Grudzień 2013 Listopad 2013

opakowania zabezpieczające

Perfekcyjne zabezpieczanie przesyłek

2018-04-03 | Władysław Kret

frazy kluczowe: folie babelkowe, opakowania zabezpieczające, wypełniacze do paczek

(...) gabarytów. Każdy wybiera to, co mu najbardziej odpowiada. Ale co łączy te wszystkie rodzaje przesyłek, niezależnie od wagi, rozmiaru czy konkretnej firmy transportowej? Oczywiście sposób ich zapakowania. Czego byśmy nie wysyłali - zawsze chcemy, by było to dobrze zabezpieczone. W tym celu kupujemy opakowania zabezpieczające, takie jak koperty bąbelkowe. Ale to nie zawsze wystarcza. Niekiedy oprócz porządnego opakowania trzeba zastosować dodatkowe zabezpieczenia, takie jak folie babelkowe. Koperta czy pudełko może (...)

Mata bąbelkowa

2018-01-26 | Władysław Kret

frazy kluczowe: mata bąbelkowa, narożniki ochronne, opakowania zabezpieczające

(...) Przed nami gorący okres przedświątecznego szaleństwa. W każdym sklepie rozbrzmiewają radośnie piosenki z dzwoneczkami, a wystawy wręcz uginają się od ustawionych tam Mikołajów, śnieżynek, choinek i paczuszek przewiązanych czerwonymi kokardami. Sami również za chwilę wyruszymy na zakupy chcąc swoim bliskim kupić wymarzone prezenty. Święta to również czas, który chcemy spędzić z najbliższymi, lecz często bywa tak, iż rodzina lub przyjaciele rozsiani są po całym kraju lub nawet świecie. Jeśli chcemy podarować im prezenty musimy (...)