Witamy!

Informujemy że w dniu 10 sierpnia 2007 r. w siedzibie Przedsiębiorstwie Państwowej Komunikacji Samochodowej w Lublinie zostały złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu "Ogłoszenie o koncesji na roboty budowlane", gdzie przedmiotem zamówienia jest wykonanie zabudowy centrum z obligatoryjną funkcją Głównego Dworca Autobusowego w Lublinie przy Al. Tysiąclecia wraz z inwestycjami zaproponowanymi przez koncesjonariusza.

Przypominamy, że automatyczna informacja telefoniczna o odjazdach autobusów z dworca PKS Lublin jest dostępna pod numerem 9316.

Kwiecień 2018 Styczeń 2018 Październik 2017 Grudzień 2015 Listopad 2015 Czerwiec 2015 Maj 2015 Marzec 2015 Lipiec 2014 Luty 2014 Styczeń 2014 Grudzień 2013 Listopad 2013

Naprawiamy swój samochód

2015-11-11 | Władysław Kret

frazy kluczowe: transport, logistyka, spedycja, mechanik, silnik, naprawa, warsztat

W dzisiejszych czasach każdemu z nas zależy na oszczędności czasu, bo mamy go przecież coraz mniej. To właśnie dlatego codziennie korzystamy ze swoich samochodów. Dzięki nim możemy bardzo szybko dostać się do wybranego miejsca. Jednak pamiętajmy, że każdy pojazd może kiedyś się popsuć. A wtedy musimy szybko go naprawić, aby znów zacząć z niego korzystać. Jak jednak to zrobić?
Jeśli będziemy musieli zdecydować się na usuwanie filtra cząstek stałych, na pewno udamy się z tym problemem do znanego warsztatu samochodowego. Niektóre zadania lepiej powierzyć specjalistom, którzy znają się na danym fachu. Gdy jednak chodzi o drobne naprawy, spokojnie możemy sami się nimi zająć. Wystarczy, że w swoim domu znajdziemy jedno, wolne pomieszczenie, w którym stworzymy swój mały warsztat samochodowy. Powinniśmy w nim umieścić różne meble, blaty i szafki. To do nich pochowamy swoje narzędzia pracy. A dzięki temu w naszym warsztacie zapanuje ład i porządek, dlatego chętniej zabierzemy się za różne prace. Będziemy mogli spokojnie wykonać np. czyszczenie filtra dpf i zaoszczędzimy sporo pieniędzy, bo nie skorzystamy wtedy z usług żadnych fachowców.
Pamiętajmy więc, aby regularnie dbać o swoje pojazdy, z których codziennie korzystamy. Gdy jednak nasz samochód znacząco się popsuje, powinniśmy go oddać do profesjonalnego warsztatu. Znajdźmy dla siebie idealny zakład, który będzie mieć opinie "polecam warsztat samochodowy Wrocław diagnostic car". Dzięki temu zyskamy pewność, że oddajemy swój samochód w dobre ręce i szybko go odzyskamy.

'

Fotografie:
transport
logistyka
spedycja
mechanik
silnik
naprawa
warsztat

Warto zobaczyć: