Witamy!

Informujemy że w dniu 10 sierpnia 2007 r. w siedzibie Przedsiębiorstwie Państwowej Komunikacji Samochodowej w Lublinie zostały złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu "Ogłoszenie o koncesji na roboty budowlane", gdzie przedmiotem zamówienia jest wykonanie zabudowy centrum z obligatoryjną funkcją Głównego Dworca Autobusowego w Lublinie przy Al. Tysiąclecia wraz z inwestycjami zaproponowanymi przez koncesjonariusza.

Przypominamy, że automatyczna informacja telefoniczna o odjazdach autobusów z dworca PKS Lublin jest dostępna pod numerem 9316.

Kwiecień 2018 Styczeń 2018 Październik 2017 Grudzień 2015 Listopad 2015 Czerwiec 2015 Maj 2015 Marzec 2015 Lipiec 2014 Luty 2014 Styczeń 2014 Grudzień 2013 Listopad 2013

motoryzacja

Bezpieczne instalacje LPG

2017-10-18 | Piotr Kaleciński

frazy kluczowe: auto, gaz, lpg, moto, motoryzacja, naprawa, warsztat

(...) konsekwencje w postaci wielu kosztownych napraw, jazdy z nieszczelną instalacją gazową, zagrażającą bezpieczeństwu swojemu i innych uczestników ruchu drogowego. Dlatego takiego montażu (...)

Wypożyczalnia sposobem na problemy z własnym autem

2015-03-30 | Władysław Kret

frazy kluczowe: auto, motoryzacja, samochód

(...) jest więc obecnie nieodzowne. Co więcej okazuje się, że już nie tylko posiadanie samochodu powinno być standardem, lecz nawet dysponowanie ich większą ilością. Szczególne znaczenie ma to w przypadku rodzin wieloosobowych, w których dokument prawa jazdy ma kilka osób.Są jednak sytuacje gdy nie możemy skorzystać z własnego auta, co może nastąpić z wielu przyczyn. Pierwszą jest chociażby awaria auta. Nie ma problemu, gdy jego naprawą zajmie się serwis producenta auta, gdyż w tedy zazwyczaj przysługuje nam auto zamienne. Gorzej jeśli naprawę auta powierzymy znajomemu mechanikowi, który dokona jej w sposób fachowy, lecz nie zapewni nam zamiennego pojazdu na czas naprawy.W takich sytuacjach pozostają nam w zasadzie trzy rozwiązania. Po pierwsze zrezygnować z podróży samochodem - wydaje się to nierealne, więc nawet (...)