Witamy!

Informujemy że w dniu 10 sierpnia 2007 r. w siedzibie Przedsiębiorstwie Państwowej Komunikacji Samochodowej w Lublinie zostały złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu "Ogłoszenie o koncesji na roboty budowlane", gdzie przedmiotem zamówienia jest wykonanie zabudowy centrum z obligatoryjną funkcją Głównego Dworca Autobusowego w Lublinie przy Al. Tysiąclecia wraz z inwestycjami zaproponowanymi przez koncesjonariusza.

Przypominamy, że automatyczna informacja telefoniczna o odjazdach autobusów z dworca PKS Lublin jest dostępna pod numerem 9316.

Kwiecień 2018 Styczeń 2018 Październik 2017 Grudzień 2015 Listopad 2015 Czerwiec 2015 Maj 2015 Marzec 2015 Lipiec 2014 Luty 2014 Styczeń 2014 Grudzień 2013 Listopad 2013

Mata bąbelkowa

2018-01-26 | Władysław Kret

frazy kluczowe: mata bąbelkowa, opakowania zabezpieczające, narożniki ochronne

Przed nami gorący okres przedświątecznego szaleństwa. W każdym sklepie rozbrzmiewają radośnie piosenki z dzwoneczkami, a wystawy wręcz uginają się od ustawionych tam Mikołajów, śnieżynek, choinek i paczuszek przewiązanych czerwonymi kokardami. Sami również za chwilę wyruszymy na zakupy chcąc swoim bliskim kupić wymarzone prezenty. 
Święta to również czas, który chcemy spędzić z najbliższymi, lecz często bywa tak, iż rodzina lub przyjaciele rozsiani są po całym kraju lub nawet świecie. Jeśli chcemy podarować im prezenty musimy zdecydować się na ich wysyłkę pocztą lub za pośrednictwem kuriera. Aby wysyłany podarunek dotarł cały do obdarowywanej osoby pamiętajmy, by go solidnie zabezpieczyć. Mata bąbelkowa sprawdzi się idealnie w przypadku produktów wykonanych z delikatnych materiałów łatwo ulegających zarysowaniom czy stłuczeniom. 
Możemy także kupić różne opakowania zabezpieczające, dzięki którym nasz podarek bez szwanku dotrze do najbliższych. Opakowania zabezpieczające znajdziemy w wielu sklepach papierniczych, na poczcie czy nawet w lokalnych supermarketach. 
Dzięki różnym wielkościom na pewno dopasujemy idealne opakowanie do naszego prezentu. A jeśli chcemy obdarować kogoś pięknym obrazem lub zdjęciem oprawionym w antyramę koniecznie zaopatrzmy się w narożniki ochronne. Dzięki nim możemy mieć pewność, że tak delikatne elementy nie ulegną zniszczeniu, zarysowaniu i odkruszeniu podczas transportu. Święta to okres, w którym chcemy sprawić radość naszym najbliższym. Pakując wiec prezenty zadbajmy o to, aby nie uległy zniszczeniu.
Więcej o opakowaniach ochronnych na stronie Airpag.pl

'

Fotografie:
mata bąbelkowa
opakowania zabezpieczające
narożniki ochronne

Warto zobaczyć: